שמי יוסי ירושלמי, אני מעצב אנימטור ומאייר

למדתי 4 שנים עיצוב ואנימציה בקמרה אובסקורה ת"א, בשנה השלישית ללימודים הקמתי את "סטודיו קו אחר"

סטודיו קו אחר הוקם ב- 1998 את העיצוב הגרפי אני מבצע בעצמי אחד על אחד מההתחלה ועד הסוף, העיצוב, ההפקה והאספקה עד בית הלקוח, בעבר היה לי נסיון להחזיק עובדים או קבלני משנה לעבודות העיצוב וראיתי שאני לא מצליח לשמור על היחס האישי ולהעביר את ה"שיגעון" של כל לקוח לעובדים שלי, וזה לא היה נראה לי נכון, אז החלטתי שאני אישית אבצע את העיצובים ביחס אישי ובקפדנות על איכות העיצוב ואיכות השרות כמו שאני יודע לספק.

קהל הלקוחות שלי מגוון ורחב בתחומיו ולכן השם של הסטודיו הוא "קו אחר" כיוון שאני יכול לעבוד ולייצר סגנונות עיצוב שונים וכל אחד בקו אחר מהשני.

לקוחות שלי שעובדים איתי כבר שנים יודעים שהעבודה איתי לאורך זמן משתלמת להם, אני מכיר את סגנון העבודה איתם, אני מכיר את ה"שיגעון" שלהם, ויש לי את כל הכלים כדי לרענן ולהוסיף משהוא מפתיע שידגיש, שיראה שיש משהוא חדש, עם הכלים שלי בעיצוב גרפי, אנימציה ואיור.

בחלק מהפרוייקטים ובתיאום עם הלקוח נעשו ויתורים אסטטים כדי לשפר את יעלותו של המוצר הסופי להיות מוכר יותר ומתאים יותר לקהל היעד אליו הוא ממוען, יחד עם זאת היו פרוייקטים בהם הבאתי את הערך המוסף על בסיס הנסיון שרכשתי.

המוצרים הם סטנדרטיים אבל מה שמייחד אותם הוא העיצוב שלהם: עיצוב לוגו, עיצוב פרוספקט, עיצוב אתר, עיצוב אריזה, עיצוב פולדר, עיצוב קטלוג, עיצוב פוסטר, עיצוב חוברת תדמית, איורים, עיצוב לוח שנה, עיצוב כרטיסי ברכה, עיצוב דיסקים ועוד ועוד ועוד